תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר “מוכנים

 1. קדימון

אתר מוכנים (להלן “מוכנים”) הוא אתר ללימוד כימיה בעזרת סרטוני וידיאו המשרת מורים ולתלמידים. בנוסף מפרסם מדי פעם ניוזלטר בשם ניוזלטר “מוכנים” בתחום חינוך ולמידה בכלל ובתחום הכימיה בפרט.
תנאי שימוש אלה, מסדירים את כללי השימוש באתר. עצם השימוש בשירותים ובתוכם שבאתר מעיד על הסכמתך לתנאי שימוש אלה.

הנהלת אתר “מוכנים” שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד.

 1. קניין רוחני

כל המידע שבאתר לרבות סרטוני וידיאו, הדרכות, עיצובים, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, קבצי תרגילים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר “מוכנים” או למחבר שנתן אישור להשתמש בו ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “מוכנים” או המחבר הנ”ל ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “מוכנים” ובין היתר אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט, לתרגם, להפיץ או לאחסן מידע, פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר המופיע באתר זה או קטעים ממנו בשום צורה שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת).

שימוש מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב מבעל האתר “מוכנים”.

 1. הצהרה

מוכנים לא תישא באחריות על שום נזק או אי נעימות כתוצאה משימוש באתר לרבות אי הצלחה במבחנים, או בשיפור הציון או כיוצא באלה. אין מצדה של “מוכנים” הבטחה לכך וכל האחריות על תוצאות השימוש באתר חלה עליך.

 

כמו כן, בנוגע לנזק שעלול להיגרם למכשיר הקצה משימוש באתר “מוכנים” אין שום אחראיות למוכנים על כך.

הפסקת הפעילות של האתר בשבתות: מוכנים שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר לגולשים בשבתות ובחגים. לרוב השירות ייסגר לפני כניסת השבת או החג וייפתח במוצאי השבת או החג. המטרה היא שהאתר ייפתח בתחום שעה מיציאת השבת אולם אין התחייבות כזאת. סגירת האתר בשבתות ובחגים גורמת לחוסר גישה לתכנים שבאתר בקורסים השונים בימים הללו. יש הסכמה על כך מצדך. 

 

“מוכנים” שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים באתר ובתכנים לרבות להוסיף פרסומות מצד שלישי ללא הודעה אליך ועל דעת עצמה בלבד.

אין ל”מוכנים” אחריות על המידע שיפורסם באתר על ידי צד שלישי ולא תהיה אחראית על תקינות כל הקישורים שיהיו באתר ועל תוכן המידע שבקישורים הללו.

“מוכנים” לא תישא באחריות על כל נזק שייגרם לך כתוצאה משימוש או החלטות שלך המבוססות על התוכן והמידע שמופיע באתר.

התכנים של האתר תוכננו על פי תכנית 30/70 של משרד החינוך ולפי הנחיות ההדרכה של המשרד המתפסמים מדי פעם. יחד עם זה, טרם אושרו על ידי משרד החינוך ולכן ייתכנו הבדלים בניסוח התשובות עם דרישות משרד החינוך דבר שעלול לגרום לציון לא מושלם בבגרות.

 

 1. שירותים בחינם ובתשלום

שירותים בחינם: מדי פעם “מוכנים” יכולה להציע שירותים בחינם כגון צפייה בחלק מהסרטונים. במקרה כזה השירות ניתן לזמן מוגבל ו”מוכנים” רשאית לשנות את פרק הזמן המוצע על דעת העצמה ו/או לבטל גישה לחלק או לכל התכנים שהוצעו לשימוש ללא דרישה בהודעה מראש.
תקופת השירות החינם היא לפי פרסום הקורס. במידה ומדובר עד סוף שנת הלימודים, השירות יסתיים בתאריך 30 ליוני של אותה שנת לימודים.

קורסים בתשלום,הם על בסיס מנוי שנתי לאותה שנת הלימודים אלא אם מצויין אחרת בפרסום הקורס. סוף תקופת המנוי השנתי הו ה-25 לאוגוסט בתחום השנה מהרכישה. 

שירותים בתשלום: התשלום מתבצע לפני השימוש באמצעות כרטיס אשראי או חברות לגבייה ברשת כגון paypal.

מיד לאחר ביצוע התשלום, הרוכש מופנה אוטומטית לקורס ויכול להתחיל לצפות בשעורי וידאו או מקבל שם משתמש, ססמה וקישור להתחברות לקורס.
מהרגע שרוכש בין שהוא תלמיד, מורה או אחר קיבל כניסה לשעיור לא יהיה החזר כספי על ביטול העסקה.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מורה שרכש הדרכה למורים ומחליט תוך שבוע שההדרכה לא עונה על ציפיותיו, יודיע בכתב ל”מוכנים” והעיסקה תתבטל ולא יחוייב עליה.

קורסים בשידור חי לא נכללים בהצעת שימוש חינם לתלמידים ומורים. הצפיה בהקלטת השיעור מותרת לתלמידים שנרשמו לקורס בתשלום. במקרה ותקלה בהקלטה, מוכנים לא מחוייב להציג הקלטת השיעור ולא תיהיה כל תביעה מצדך במקרה שלא תעלה הקלטת השיעור בשידור חי.  העלאת ההקלטה לקורס תיתבצע בתחום של 2 ימי עבודה.

תשלום על קורס מסוים מקנה זכות לצפות בשיעורי וידאו לזמן המצוין בפרסום הקורס (ל”מוכנים” הזכות לשנות את פרקי זמן לצפיית בשיעורי וידיאו ללא הודעה מראש ללקוחות).
במקרה של רכישת מנוי, הצפייה בשיעורי וידיאו מוגבלת לתקופת המינוי: תקופת המנוי שנתי מתחילה ברגע של הרכישה ומסתיימת ב – 30 לאוגוסט.

 1. תנאי שימוש נוספים

  על מנת להשתמש באתר “מוכנים” הנך חייב להירשם ולמלא מספר נתונים: שם פרטי, שם משפחה, דואר אלקטרוני, שם בית ספר ושם מורה.
  לדואר האלקטרוני יישלחו פרטי הרישום כמו שם המשתמש וסיסמה, כמו כן יישלחו הודעות עם עדכונים על האתר וניזולטר “מוכנים”. הנמען תמיד יוכל להסיר את שמו מרשימת התפוצה על ידי לחיצה בקישור המתאים בתחתית כל הודעת אימייל.
  מספר הטלפון הוא שדה לא חובה לרוב, אבל מומלץ לצורך שליחת הודעות
  SMS על עדכונים באתר.

  “מוכנים” יכול לשנות תכנים באתר, אופיים וכמותם על דעת עצמו ללא חובת הודעה מראש ולא תהיה כל תביעה מצדך על כך.

  יתכן וחלק מהפעולות המוצעות לא פועלות בטלפון הסלולרי אלא רק במחשב : שליחת תשובות התרגולים  על ידי התלמיד וקבלת תשובות אוטומטית.
  יתכן שפונקציות אחרותנוספות לא פועלות בטלפון סלולרי. ייתכן שינויים ממכשיר למכשיר או מרשת סלולרית לאחר.
  האחריות על תקינות הפעולה של התכנים במכשיר הקצה שלך חלה עליך, ל”מוכנים” אין אחריות לכך.

השימוש באתר הוא אישי כלומר לא ניתן להעביר את הסיסמה  או קישור אישי למישהו אחר. במקרה ונעשה שימוש לא לפי תנאי שימוש זה, יישלח אל המשתמש הזהרה ובפעם הבאה השירות ייחסם ללא החזר כספי כלשהו.

 1. תוכן האתר

התכנים המתפרסמים באתר “מוכנים” אינם מהווים תחליף להשתתפות בשיעורי בית הספר וביעוץ מקצועי. “מוכנים” וכל עובד מטעמה לא יישאו באחריות על כל נזק שייגרם בשל התכנים הנמצאים באתר לרבות כל מכשיר בו התכנים יופיעו, הן בנוגע לתוכנם עצמם, לאמינותם, מהימנותם, דיוקם והשפעתם לבני אדם או למכשירים בהם התכנים מופיעים. “מוכנים” או מישהו מטעמה לא יהיו אחראים על כל נזק שייגרם לך או לצד שלישי, עגמת נפש, אי נוחות, אבדן, הפסד כספי, וכיוצא בהם בצורה ישירה או עקיפה בשל שימוש בתכנים או החלטה לפעול על בסיס התכנים הללו, האחריות המלאה והבלעדית לפעולותיך ותוצאותיהן חלה עליך.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתך האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של משתמש הניוזלטר.

 1. ניהול משתמשים ושמירת פרטיות

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק או לסרב גישה לאתר מכל סיבה לפי דעתו הבלעדית וללא מתן הסבר כלשהו.

“מוכנים” שומר לעצמו את הזכות לבדוק א השימוש שנעשה באתר ובין היתר להתחקות אחר הפעילות שהמשתמש עושה באתר.

צוות האתר / הנהלת האתר/הניוזלטר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר ומנויים הרשומים לניוזלטר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים מנויים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “מוכנים” וצוות ניוזלטר “מוכנים”.