אתר ללימוד כימיה לבגרות

פרטי התקשרות
muchanim100@gmail.com
טלפון: 052-8747201

אודותינו

מוכנים הוא מיזם עסקי שמטרתו לאפשר לתלמידים ללמוד כימיה בעצמם ולהצליח במבחנים.
האתר מבוסס על סרטוני ודיאו ללימוד כימיה לבגרות ומשלב הסברים עיוניים עם אנימציות ייחודיות, תרגול מטמיע, שאלונים  והדרכות.
התפיסה החינוכית של מוכנים אומרת שאין לשאוף “לקבל” 100 אלא “לתת את ה-100% שלך”*.

“התפיסה שלנו גורסת שעיקר ההצלחה בלימודים טמונה בתלמיד!

תפקידו העיקרי של המורה הוא לעזור לתלמיד לגלות את יכולותיו הלימודיות שלרוב לא באות לידי ביטוי מלא.”

השינוי אצל התלמיד: “לא לומדים כדי לקבל 100% אלא נותנים 100% כדי ללמוד”
ההצלחה היא לגלות את יכולות הלמידה שלך, הציון הוא התוצאה. 

* הרב מנחם מנדל שניאורסון – הרבי מליובאווטש 

מה הייחודיות שלנו

חשוב לנו שתצליחו לגלות את יכולות הלמידה שלכם. זו הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות הרצויות בכל תחומי החיים.

ארנסטו זילברשטיין

מורה לכימיה ומייסד “מוכנים” בעל 10 שנות ניסיון בהגשת תלמידי כימיה לבגרות ו-22 שנים בתעשיות הייטק בתפקידים בתחום המחקר,הפיתוח, השיווק וההדרכה.

מה אמרו עלינו?

"היי , קיבלתי 83 😄 זה אומר שהתקבלתי לתואר בביולוגיה למסלול שלוש שנים. היה לי קשה קצת כי לא הבנתי את הניסוחים של השאלות ולא כל כך הבנתי מה מבקשים ממני אבל בסוף הסתדר. דיברתי עם שתיי בנות שעשו את המכינה של אורנים. אמרו שלא היה מספיק תרגול פרקטי. דיברנו על שאלה אחת שהיתה במבחן. אמרתי לה שהייתה שם תגובת שיקוע והיא לא הבינה ביכלל על מה אני מדברת. אז בקיצור אני הלכתי על דרך הלמידה הכי מועילה בעזרתך ובעזרת האתר שלך שאני כל כך מרוצה ממנו😆 אני עוד אלמד גם חומצות ובסיסים וחימצון חיזור כדי שאדע להמשך למרות שלא ביקשו את זה במבחן"
ונסה, התקבלה לביולוגיה באוניברסיטת חיפה
ספטמבר 2020
"אני תלמידה במגמת כימיה 5 יחידות ולמדתי אצל ארנסטו. דרך הלימוד של ארנסטו איפשרה לי להבין שאם רוצים ומשקיעים ,מצליחים. ארנסטו העביר לנו את המסר שתלמיד שילמד את החומר בעל פה, לא יבין את החומר הנלמד אלא יזכור אותו. ארנסטו תמיד דחף את תלמידיו לשאוף להכי גבוה, ל-100%, אך גם על הדרך להבין שציון הוא רק מספר, והוא לא משקף את היכולות שיש לך. בעזרת שיטת לימוד זו הצלחתי הרבה יותר גם בשאר המקצועות וההישגי השתפרו."
תלמידה י"א לאחר מבחן בגרות
"תודה רבה לך ארנסטו על אתר מעולה שמאוד עזר לי . אני הייתי במגמה מסויימת ורציתי לעבור לכימיה. מאוד קשה להשלים חומר לבד. חיפשתי באנטרנט וביוטיוב הרבה דברים ולבסוף מצאתי את האתר עם הסרטונים שהכי עזרו לי מכל האתרי אנטרנט! אתר מוכנים הוא אתר נהדר בו יש שלל סרטונים המסבירים בצורה מקצועית ומעניינת את נושאי הלימוד. בנוסף, אחד היתרונות באתר זה , זה שכל סרטון מוסבר בפשטות ובצורה מאוד מובנת ע״י סרטונים של כמה דקות בודדות- כך שקשה לאבד את הסבלנות וזה יותר קל כך להתרכז. תודה ענקית ! הרבה מאוד בזכות העזרה הגדולה שניתנה לי הצלחתי ועברתי ברוך ה׳ את המבחן."
תלמידה שלא למדה כימיה קודם ונבחנה על כל החומר של כיתה י' כדי להתקבל למגמת כימיה בכיתה י"א